Bruno bārs

BRUNO BĀRS


Bruno bārs – tā ir vieta Tev un Tavējiem! Tā ir vieta, kur patverties ikdienas steigā. Tā ir vieta, kur tikties ar draugiem, smieties un dalīties! Bruno bārs ir vieta, kur sevi un savējos palutināt ar gardiem ēdieniem un dzērieniem. Vieta, kur laiks apstājas, lai vienkārši baudītu kopā būšanu.

Plaša ēdienu un dzērienu izvēle, galda spēles un šautriņas, sporta spēļu tiešraides uz lielā ekrāna un lieliski pavadīts laiks draugu vai ģimenes lokā – tas viss notiek “Bruno” bārā!

Darba laiks:

Otrdiena – Ceturtdiena: 17:00-23:00

Piektdiena: 17:00-01:00

Sestdiena: 14:00-01:00

Svētdiena, Pirmdiena: slēgts

Ēdienkarte

Bruno ēdienkartē atradīsiet plašu uzkodu, ēdienu un dzērienu piedāvājumu. Te ir apvienoti gan tradicionāli latviešu virtuves gardumi, gan pasaulē iecienītas uzkodas un ēdieni. Ienāc pie mums un uzzini, cik ātri un forši laiks paskrien Bruno bārā!
Ēdienkarte

Dzērienu karte

Piedāvājam plašu auksto un karsto dzērienu izvēli. Ieskaties dzērienu kartē!
Ēdienkarte

Īpašie piedāvājumi

Ik pa laikam mēs izdomājam dažādas akcijas un īpašus piedāvājums, kas Tev varētu patikt! Uzzini vairāk par Bruno bāra īpašajiem piedāvājumiem un nāc ciemos!

Izbraukuma tirdzniecība

Pilsētu svētki, koncerti un balles, rallija festivāli, sporta spēļu čempionāti - tie nav iedomājami bez iespējas dalībniekiem iegādāties gardus ēdienus un dzērienus. Sazinies ar mums, pastāsti par savu plānoto pasākumu un, iespējams, mēs priecāsimies ņemt tajā dalību ar izbraukuma ēdināšanu un dzērienu tirdzniecību!

Spēles

Bruno bārā kaislības nenorimst un viskarstāk iet tad, kad Bruno bāra apmeklētāji spēlē spēles - šautriņu mešana, novuss, kāršu spēles, klask, domino, skrablis un daudzas citas spēles ir pieejamas Bruno bārā. Jautā tās bārmenim , tad smiekli būs skaļāki un kopā būšana vēl jautrāka!

Sporta spēļu tiešraides

Bruno bārā mēs esam par savējiem - šeit seko līdzi visiem svarīgākajiem sporta notikumiem uz lielā ekrāna. Azarts un emocijas, kopīgi pārdzīvojumi un uzvaras garša - tas viss ir vēl "jaudīgāk", jūtot līdzi savējiem labā kompānijā.