Bruno bārs

BRUNO BĀRS


Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, ārkārtas situācijas laikā nevaram apkalpot viesus Bruno bārā klātienē, bet mēs piedavājam pasūtīt ēdienus no Bruno bāra ēdienkartēm līdzi ņemšanai vai ar piegādi (sadarbībā ar “Bolt”). iepazīsties ar mūsu ēdienkarti, zvani +371 634 80888 un pasūti savus iecienītos ēdienus līdzi ņemšanai vai ar piegādi.

Darba laiks:

Pirmdien – Ceturtdien 17:00 – 23:00

Piektdien 17:00 – 02:00

Sestdien 14:00 – 02:00

Svētdien 14:00 – 21:00

Bruno bārs – tā ir vieta Tev un Tavējiem! Tā ir vieta, kur patverties ikdienas steigā. Tā ir vieta, kur tikties ar draugiem, smieties un dalīties! Bruno bārs ir vieta, kur sevi un savējos palutināt ar gardiem ēdieniem un dzērieniem. Vieta, kur laiks apstājas, lai vienkārši baudītu kopā būšanu.

Plaša ēdienu un dzērienu izvēle, galda spēles un šautriņas, sporta spēļu tiešraides uz lielā ekrāna un lieliski pavadīts laiks draugu vai ģimenes lokā – tas viss notiek “Bruno” bārā!

DARBA LAiKS

Pirmdiena - Ceturtdiena 17:00 - 23:00
Piektdiena 17:00 - 01:00
Sestdiena 14:00 - 01:00
Svētdiena 14:00 - 21:00

Ēdienkarte & dzērienkarte

Bruno ēdienkartē atradīsiet plašu uzkodu, ēdienu un dzērienu piedāvājumu. Te ir apvienoti gan tradicionāli latviešu virtuves gardumi, gan pasaulē iecienītas uzkodas un ēdieni. Ienāc pie mums un uzzini, cik ātri un forši laiks paskrien Bruno bārā!
Ēdienkarte

Bērnu ēdienkarte

Mūsu bārmeņi stāsta, ka Bruno bāru īpaši ir iecienījušas ģimenes ar bērniem, tāpēc esam sarūpējuši īpašu bērnu ēdienkarti mūsu mazākajiem apmeklētājiem, kurā ir apvienoti gan bērnu iecienītie kārumi, gan veselīgi ēdieni pilnvērtīgam bērna uzturam. Bruno bārā ir pieejami ergonomiski bērnu krēsliņi, bet mazuļu izklaidēšanai bārmenis piedāvās zīmuļus, klučus un citas bērnu spēles jautrākai laika pavadīšanai.
Ēdienkarte

Īpašie piedāvājumi

Ik pa laikam mēs izdomājam dažādas akcijas un īpašus piedāvājums, kas Tev varētu patikt! Uzzini vairāk par Bruno bāra īpašajiem piedāvājumiem un nāc ciemos!

Izbraukuma tirdzniecība

Pilsētu svētki, koncerti un balles, rallija festivāli, sporta spēļu čempionāti - tie nav iedomājami bez iespējas dalībniekiem iegādāties gardus ēdienus un dzērienus. Sazinies ar mums, pastāsti par savu plānoto pasākumu un, iespējams, mēs priecāsimies ņemt tajā dalību ar izbraukuma ēdināšanu un dzērienu tirdzniecību!

Spēles

Bruno bārā kaislības nenorimst un viskarstāk iet tad, kad Bruno bāra apmeklētāji spēlē spēles - šautriņu mešana, novuss, kāršu spēles, klask, domino, skrablis un daudzas citas spēles ir pieejamas Bruno bārā. Jautā tās bārmenim , tad smiekli būs skaļāki un kopā būšana vēl jautrāka!

Sporta spēļu tiešraides

Bruno bārā mēs esam par savējiem - šeit seko līdzi visiem svarīgākajiem sporta notikumiem uz lielā ekrāna. Azarts un emocijas, kopīgi pārdzīvojumi un uzvaras garša - tas viss ir vēl "jaudīgāk", jūtot līdzi savējiem labā kompānijā.