Īpašie pievādājumi

Īpašie piedāvājumi

Viesnīcas “AMRITA” īpašie piedāvājumi

Visizdevīgākās cenas garantija

Viesnīca "Amrita" garantē visizdevīgāko cenu viesnīcas rezervācijām viesnīcas oficiālajā interneta vietnē www.amrita.lv. Ja atrodi lētāku cenu, sazinies ar mums un pastāsti!

Agrā reģistrēšanās pirms 15:00

Vēlaties reģistrēties viesnīcā pirms 15:00? Izmantojiet iespēju un rezervējiet laicīgi agro reģistrēšanos viesnīcā:
no plkst. 13:00 - 15,00 EUR par istabu;
no plkst.10:00 - 25,00 EUR par istabu.

Īpašā piedāvājuma agrās reģistrēšanās cena ir spēkā, ja pakalpojums tiek pieteikts līdz iebraukšanas dienas plkst. 10:00 un ja viesnīcai ir pieejama izvēlētās kategorijas istaba agrās reģistrēšanās nodrošināšanai (ņemot vērā viesnīcas noslodzi uz katru konkrēto datumu).

Piesakiet pakalpojumu pa tel. +371 634 80888 vai e-pastu info@amrita.lv

Pasūtiet uzkodas un ēdienus pirms ierašanās viesnīcā par īpašām cenām

Pasūtot īpašo piedāvājumu ēdienus un uzkodas istabā pirms reģistrēšanās viesnīcā, rēķinam netiek piemērota maksa par apkalpošanu istabā (20%, min 2,50 EUR). Izmanto iespēju un ieplāno uzkodas un ēdienus laicīgi!

Vēlā izrakstīšanās pēc 12:00

Ja vēlaties pagarināt uzturēšanos viesnīcā pēc 12:00, izbaudot nesteidzīgu izbraukšanu, izmantojiet iespēju un rezervējiet laicīgi vēlo izbraukšanu no viesnīcas:
līdz plkst. 14:00 - 10,00 EUR par istabu;

Īpašā piedāvājuma vēlās izrakstīšanās cena ir spēkā, ja pakalpojums tiek pieteikts līdz iebraukšanas dienas plkst. 14:00 un ja viesnīcai ir pieejama izvēlētās kategorijas istaba vēlās izbraukšanas nodrošināšanai (ņemot vērā viesnīcas noslodzi uz katru konkrēto datumu).

Piesakiet pakalpojumu pa tel. +371 634 80888 vai e-pastu info@amrita.lv

Par 20% tuvāk kultūrai

Ja Liepāju apmeklējat, lai baudītu kultūras pasākumu koncertzālē "Lielais Dzintars" vai "Liepājas Teātrī", piedāvāsim 20% atlaidi nakšņošanai viesnīcā kultūras pasākuma norises dienā. Noteikti ir vērts apsvērt iespēju pagarināt uzturēšanos Liepājā, palutinot sevi ar lielisku viesnīcas piedāvājumu.

Restorāna “OSKARS” īpašie piedāvājumi

“BRUNO” bāra īpašie piedāvājumi