Masāža un SPA

Īpašie piedāvājumi

Viesnīcas “AMRITA” īpašie piedāvājumi

Visizdevīgākās cenas garantija

Viesnīca "Amrita" garantē visizdevīgāko cenu viesnīcas rezervācijām viesnīcas oficiālajā interneta vietnē www.amrita.lv. Ja atrodi lētāku cenu, sazinies ar mums un pastāsti!

Svētdienas piedāvājums

Svētdienas var būt patiešām grūtas, ja ir ātri jāizrakstās no viesnīcas un jāatgriežas atpakaļ ikdienā saskaņā ar viesnīcu standarta noteikumiem. Tāpēc nesezonai esam sagatavojuši īpašu SVĒTDIENAS PIEDĀVĀJUMU.

Par 20% tuvāk kultūrai

Ja Liepāju apmeklējat, lai baudītu kultūras pasākumu koncertzālē "Lielais Dzintars" vai "Liepājas Teātrī", piedāvāsim 20% atlaidi nakšņošanai viesnīcā kultūras pasākuma norises dienā. Noteikti ir vērts apsvērt iespēju pagarināt uzturēšanos Liepājā, palutinot sevi ar lielisku viesnīcas piedāvājumu.

Restorāna “OSKARS” īpašie piedāvājumi

Vakariņas Tumsā

Vai esi kādreiz vakariņojis pilnīgi melnā tumsā? Nu tā, ka neredzi pilnīgi neko!? Tagad Tev ir tāda iespēja! Tu tiksi apsēdināts pie galda pilnīgi tumšā telpā, viesmīlis Tevi apkalpos ar nakts redzamības brillēm un Tev tiks piedāvāts baudīt četru kārtu ēdienkarti, kas papildināta ar glāzi vīna. Tas ir lielisks piedzīvojums un īstens baudījums garšas kārpiņām! Iespējams, tā ir ideja oriģinālākajam un romantiskākajam randiņam kāds Tev jebkad ir bijis! Un, pilnīgi noteikti, vakariņas tumsā sniegs daudz jautrības draugu kompānijā. Uzzini vairāk un rezervē savas vakariņas tumsā!

Laimīgā stunda -25%

Restorānā "Oskars" no pirmdienas līdz ceturtdienai laikā no 17:00 līdz 19:00 ir Laimīgā Stunda, kad visus dzērienus viesnīcas Lobijā un restorāna zālē pasniedzam, piemērojot 25% atlaidi. Vienalga vai izvēlaties kādu atspirdzinošu dzērienu, glāzi vīna vai kokteiļa, vai jebkuru citu dzērienu no restorāna dzērienu kartes, Laimīgās Stundas laikā tas būs par 25% izdevīgāk!

“BRUNO” bāra īpašie piedāvājumi

Svētdienās ēdieniem -20%

Lai Svētdienas kopā būšana ar ģimeni un draugiem sniegtu vēl vairāk prieka, ienāc Bruno Bar - te Tevi gaidīs plaša dzērienu un ēdienu izvēle, galda spēles, lieliska atmosfēra un Svētdienas īpašā 20% atlaide ēdienkartes ēdieniem! Svētdienās strādājam no 14:00 - 21:00. Ienāc!

Laimīgā stunda -25%

Bruno bārā no pirmdienas līdz ceturtdienai laikā no 17:00 līdz 19:00 ir Laimīgā Stunda, kad visus dzērienus var pasūtīt ar 25% atlaidi. Tas ir vēl viens lielisks iemesls, lai noslēgtu darba dienu Bruno bārā ar kolēģiem vai satiktos ar draugiem un ģimeni. Bruno bārs - tā ir vieta lieliskām idejām un kopā būšanai! Tā ir vieta savējiem 🙂