Restorāns Oskars

Restorāns "Oskars"

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī un pasaulē saistībā ar COVID-19, restorāns “Oskars” uz laiku ir slēgts līdz situācija stabilizēsies. Paldies par jūsu uzticību un tiekamies atkal, kad tas būs droši. Viesnīcas viesiem piedāvājam izmantot ēdienu piegādes pakalpojumus no uzņēmumiem, kas to nodrošina.


Restorānā “Oskars” piedāvājam nobaudīt iknedēļas Biznesa pusdienu piedāvājumus un ieturēt izsmalcinātas pusdienas un vakariņas ar piemeklētiem dzērieniem. Apkalpojam banketus un konferences mūsu telpās vai izbraukumos Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Gaidīsim Jūs ikdienā un priecāsimies parūpēties par Jūsu svētku ēdieniem, dzērieniem un apkalpošanas servisu!

Biznesa pusdienas

Darba dienās laikā no 12:00 -16:00 piedāvājam servēt ēdienus un dzērienus no iknedēļas Biznesa pusdienu ēdienkartes. Ēdieni tiek gatavoti no svaigiem produktiem, pasniegti iespējami ātrā laikā un pieejami par īpaši draudzīgām cenām.
Edienkarte

Brokastis

Katru darba dienu no 07:00 - 10:00 un sestdienās, svētdienās un svētku dienās no 08:00 - 11:00 pasniedzam brokastis viesnīcas viesiem un liepājniekiem. Brokastis servējam bufetes veidā ar plašu auksto un silto ēdienu sortimentu, atspirdzinošiem dzērieniem un lieliskiem kafijas dzērieniem. Cena par personu: 8.50 EUR.

A’ La Carte Ēdienkarte

No pirmdienas līdz sestdienai laikā no 12:00 līdz 23:00 un svētdienās no 12:00 līdz 21:00 piedāvājam ieturēt pusdienas un vakariņas no restorāna "Oskars" A'la karte ēdienkartes, kurā ir iekļauti vietējie ēdieni apvienojumā ar pasaules virtuves labākajām garšām. Telefona numurs galdiņa rezervācijām: +37163480888.
Ēdienkarte

Bērnu ēdienkarte

Restorāna mazākajiem apmeklētājiem ir pieejama Bērnu ēdienkarte, kurā atradīsiet gan veselīgus ēdienus, gan bērnu iecienītos ēdienus, desertus un dzērienus. Maziem restorāna apmeklētājiem ir pieejami ergonomiski bērnu krēsliņi, un, lai ēdienu gaidīšanas pauzes neliktos tik garas, piedāvāsim rotaļlietas un zīmēšanas komplektiņus mazo apmeklētāju priekam.
Ēdienkarte

Dzērienu karte

Labas, aromātiskas kafijas tase vai tieši jums pagatavota zāļu tēja, atspirdzinoši un veldzējoši dzērieni, glāze laba vīna, kas piemeklēts tieši Jūsu izvēlētajam ēdienam, vai varbūt labi noturēta konjaka glāze dienas nobeigumam - restorāns "Oskars" piedāvās plašu dzērienu klāstu gan nesteidzīgām sarunām, gan kā papildinājumu Jūsu izvēlētajam ēdienam vai desertam.
Ēdienkarte

Īpašie piedāvājumi

Atlaides viesnīcas viesiem un lojāliem restorāna "Oskars" apmeklētājiem, laimīgā stunda darba dienās, īpaši piedāvājumi pilsētas un valsts svētkos, tematiskas ēdienkartes svinību dienās - uzzini vairāk par restorāna "Oskars" īpašajiem piedāvājumiem un rezervē galdiņu restorāna apmeklējumam!

Banketi un Svinības

Kāzu svinības un gadadienas, bērnu ballītes, dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi un citi notikumi noteikti ir tik īpaši un nozīmīgi, lai izvēlētos restorānu "Oskars" ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai un pasākuma apkalpošanai. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs un aprīkojums un profesionāla viesmīļu un bārmeņu komanda, lai apkalpotu Jūsu svētkus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Sazinieties ar mums, izstāstiet savu svinību ieceri, un priecāsimies izstāstīt, ko tieši varam piedāvāt. Jo svētki ir jāsvin!

Konferenču Apkalpošana

Sagaidīšanas dzēriens, plašs kafijas paužu piedāvājums konferences pārtraukumiem, gardas pusdienas un vakariņas konferences dalībniekiem - tās ir svarīga sastāvdaļas Jūsu plānotās apspriedes, apmācību, semināra vai konferences veiksmīgai norisei. Sazinieties ar mums, izstāstiet par plānotā pasākuma norisi, un sagatavosim piedāvājumu konferences apkalpošanai, ņemot vērā Jūsu vēlmes un plānoto pasākuma budžetu.
Apkalpojam pasākumus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus mūsu telpām.