Restorāns Oskars

Restorāns "Oskars"

Restorāns "Oskars" pašlaik ir slēgts renovācijai, lai gada nogalē vērtu durvis pavisam jaunā izskatā un izpildījumā!

Kamēr esam slēgti, gaidām Jūs "Bruno" bārā, kas atrodas viesnīcas "Amrita" pagrabstāvā (ieeja blakus viesnīcas fasādes ieejai).

Tiekamies pavisam drīz!

Strādājam arī ar Bolt un Wolt piegādes platformām.

Apskati “Bruno” ēdienkartes, veic pasūtījumu pa tel. +371 634 80888 un gaidīsim klātienē “Bruno” bārā vai pagatavosim Tavus iecienītos ēdienus līdzi ņemšanai.

Šajā sadaļā pieejamās ēdienkartes pašlaik netiek piedāvātas.

Darba laiks: SLĒGTS renovācijai.

Brokastis

Katru darba dienu laikā no 07:00-10:00 un brīvdienās no 08:00 - 11:00 servējam viesnīcas brokastu bufeti, kurā piedāvājam plašu auksto un silto dzērienu klāstu, atspirdzinošus un siltos dzērienus. Brokastīs gaidam gan viesnīcas viesus, gan liepājniekus. Cena: 10 EUR/personu.

Bērnu ēdienkarte

Restorāna mazākajiem apmeklētājiem ir pieejama Bērnu ēdienkarte, kurā atradīsiet gan veselīgus ēdienus, gan bērnu iecienītos ēdienus, desertus un dzērienus. Maziem restorāna apmeklētājiem ir pieejami ergonomiski bērnu krēsliņi, un, lai ēdienu gaidīšanas pauzes neliktos tik garas, piedāvāsim rotaļlietas un zīmēšanas komplektiņus mazo apmeklētāju priekam.
Ēdienkarte

Dzērienu karte

Labas, aromātiskas kafijas tase vai tieši jums pagatavota zāļu tēja, atspirdzinoši un veldzējoši dzērieni, glāze laba vīna, kas piemeklēts tieši Jūsu izvēlētajam ēdienam, vai varbūt labi noturēta konjaka glāze dienas nobeigumam - restorāns "Oskars" piedāvās plašu dzērienu klāstu gan nesteidzīgām sarunām, gan kā papildinājumu Jūsu izvēlētajam ēdienam vai desertam.
Ēdienkarte

Īpašie piedāvājumi

Atlaides viesnīcas viesiem un lojāliem restorāna "Oskars" apmeklētājiem, laimīgā stunda darba dienās, īpaši piedāvājumi pilsētas un valsts svētkos, tematiskas ēdienkartes svinību dienās - uzzini vairāk par restorāna "Oskars" īpašajiem piedāvājumiem un rezervē galdiņu restorāna apmeklējumam!

Banketi un Svinības

Kāzu svinības un gadadienas, bērnu ballītes, dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi un citi notikumi noteikti ir tik īpaši un nozīmīgi, lai izvēlētos restorānu "Oskars" ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai un pasākuma apkalpošanai. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs un aprīkojums un profesionāla viesmīļu un bārmeņu komanda, lai apkalpotu Jūsu svētkus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Sazinieties ar mums, izstāstiet savu svinību ieceri, un priecāsimies izstāstīt, ko tieši varam piedāvāt. Jo svētki ir jāsvin!

Konferenču Apkalpošana

Sagaidīšanas dzēriens, plašs kafijas paužu piedāvājums konferences pārtraukumiem, gardas pusdienas un vakariņas konferences dalībniekiem - tās ir svarīga sastāvdaļas Jūsu plānotās apspriedes, apmācību, semināra vai konferences veiksmīgai norisei. Sazinieties ar mums, izstāstiet par plānotā pasākuma norisi, un sagatavosim piedāvājumu konferences apkalpošanai, ņemot vērā Jūsu vēlmes un plānoto pasākuma budžetu.
Apkalpojam pasākumus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus mūsu telpām.