Restorāns Oskars

Restorāns "Oskars"

Restorāna pilna renovācija ir pabeigta 2022.gada nogalē.

Piedāvājam ieturēt restorānā “Oskars” brokastis, pusdienas vai vakariņas, savukārt privātām darījumu pusdienām vai svētku vakariņām piedāvājam izmantot privāto “Banketu zāli”.

Darba dienās laikā no 12:00-16:00 piedāvājam Biznesa pusdienu ēdienkarti, sākot no 16:00 piedāvājam A’la carte ēdienkarti.

Darba laiks:

Pirmdiena – Sestdiena: 12:00 – 23:00

Svētdiena: 12:00 – 21:00

Virtuve pieņem ēdienu pasūtījumus ne vēlāk kā 30 minūtes pirms darba laika beigām.

Brokastis

Katru darba dienu laikā no 07:00-10:00 un brīvdienās un svētku dienās no 08:00 - 11:00 servējam viesnīcas brokastu bufeti, kurā piedāvājam plašu auksto un silto dzērienu klāstu, atspirdzinošus un siltos dzērienus. Brokastīs gaidam gan viesnīcas viesus, gan liepājniekus. Cena: 12 EUR/personu.

A'la carte ēdienkarte

Restorāns "Oskars" piedāvā gana plašu uzkodu un ēdiennu izvēli.
Ēdienkarte

Vīna karte

Vīna kartē atradīsiet mūsu izvēlētos vīnus un dzirkstošos vīnus.
Vīna karte

Dzērienu karte

Labas, aromātiskas kafijas tase vai tieši jums pagatavota zāļu tēja, atspirdzinoši un veldzējoši dzērieni, glāze laba vīna, kas piemeklēts tieši Jūsu izvēlētajam ēdienam, vai varbūt labi noturēta konjaka glāze dienas nobeigumam - restorāns "Oskars" piedāvās plašu dzērienu klāstu gan nesteidzīgām sarunām, gan kā papildinājumu Jūsu izvēlētajam ēdienam vai desertam.
Dzērienkarte

Īpašie piedāvājumi

Atlaides viesnīcas viesiem un lojāliem restorāna "Oskars" apmeklētājiem, laimīgā stunda darba dienās, īpaši piedāvājumi pilsētas un valsts svētkos, tematiskas ēdienkartes svinību dienās - uzzini vairāk par restorāna "Oskars" īpašajiem piedāvājumiem un rezervē galdiņu restorāna apmeklējumam!

Banketi un Svinības

Kāzu svinības un gadadienas, bērnu ballītes, dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi un citi notikumi noteikti ir tik īpaši un nozīmīgi, lai izvēlētos restorānu "Oskars" ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai un pasākuma apkalpošanai. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs un aprīkojums un profesionāla viesmīļu un bārmeņu komanda, lai apkalpotu Jūsu svētkus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Sazinieties ar mums, izstāstiet savu svinību ieceri, un priecāsimies izstāstīt, ko tieši varam piedāvāt. Jo svētki ir jāsvin!

Konferenču Apkalpošana

Sagaidīšanas dzēriens, plašs kafijas paužu piedāvājums konferences pārtraukumiem, gardas pusdienas un vakariņas konferences dalībniekiem - tās ir svarīga sastāvdaļas Jūsu plānotās apspriedes, apmācību, semināra vai konferences veiksmīgai norisei. Sazinieties ar mums, izstāstiet par plānotā pasākuma norisi, un sagatavosim piedāvājumu konferences apkalpošanai, ņemot vērā Jūsu vēlmes un plānoto pasākuma budžetu.
Apkalpojam pasākumus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus mūsu telpām.