Nakšņošana viesnīcā ar Vakariņām Tumsā – divām personām 89,00 EUR

Īpašais piedāvājums

Piedāvājums

Standarta klases istaba un “Vakariņas Tumsā” 2 personām par īpašu A K C I J A S cenu – 89,00 EUR!

Iedomājieties – jūs abi dodaties uz Liepāju, sākot no plkst.14:00 reģistrējaties  četrzvaigžņu viesnīcas “Amrita” Standarta klases istabā, izbaudāt divvientulību vai dodaties pastaigā pa Liepājas ielām, varbūt aizdodaties līdz jūrai, lai smeltos malku svaiga jūras gaisa, nesteidzīgi esot kopā… Pēc tam atpakaļ uz viesnīcu, lai sagatavotos vakara aizraujošajai daļai un plkst.18:45 dodaties uz viesnīcas Lobby bāru, kur jūs sagaida restorāna “Oskars” viesmīļi, kas ievedīs jūs pavisam citā sajūtu pasaulē…

Vai esat kādreiz vakariņojuši pilnīgi melnā tumsā? Nu tā, ka neredzi pilnīgi neko!?  Jūs tiksiet apsēdināti pie galda pilnībā aptumšotā telpā, viesmīlis jūs apkalpos ar nakts redzamības brillēm un jums tiks piedāvāts baudīt četru kārtu ēdienkarti, kas papildināta ar glāzi vīna.

Tas būs lielisks piedzīvojums un īstens baudījums garšas kārpiņām! Iespējams, tas būs oriģinālākais un romantiskākais randiņš kāds jums jebkad ir bijis! Un, pilnīgi noteikti, vakariņas tumsā sniegs daudz neierastu sajūtu un kopā būšanas pieredzi pavisam citā “gaismā” (vai, pareizāk, tumsā).

Pēc vakariņām jau jūsu pašu ziņā, kā turpināsiet vakaru – nesteidzīgi turpinot sajūtu baudījumu viesnīcā “Amrita”, varbūt dodoties uz te pat viesnīcas ēkā esošo “Bruno” bāru vai varbūt uz kādu ballīti Liepājā. No rīta jūs viesnīcas 1.stāvā sagaidīs gardas brokastis, laba kafija un smaidīgi viesmīļi.

Kad dosieties prom no viesnīcas “Amrita” un, iespējams, Liepājas, jūs vienos vēl kāds kopīgi baudīts piedzīvojums un lieliskas atmiņas par Liepājā pavadīto laiku…

Lai saņemtu piedāvājumu

❗️ Piedāvājums spēkā rezervācijām uz zemāk norādītiem datumiem, kamēr ir pieejamas vietas uz izvēlēto Vakariņas Tumsā datumu. Īpašā piedāvājuma cena ir spēkā tikai rezervācijām, kas veiktas caur Viesnīcas Viesu uzņemšanas dienestu.

Piedāvājums attiecas uz:

24/SEP/2020 – IZPĀRDOTS!

08/OKT/2020

22/OKT/2020

12/NOV/2020

26/NOV/2020

Akcijas cena iekļauj: Nakšņošanu 2 personām Standarta klases istabā, brokastis, autostāvvieta viesnīcas pagalmā un “Vakariņas Tumsā” 2 personām.
Ja vēlaties uzlabot istabas kategoriju, piedāvājam izbaudīt nakšņošanu viesnīcā “Amrita” un Vakariņas Tumsā divām personām par sekojošām cenām:

– Junior Suite 2 personām – piemaksa + 20,00 EUR (kopā 109,00 EUR);

– Suite 2 personām – piemaksa +40 EUR (kopā 129,00 EUR);

– Apartment Suite 2 personām – piemaksa +50 EUR (kopā 139,00 EUR).


KĀ REZERVĒT?

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc sazinies ar viesnīcas Viesu uzņemšanas dienestu, lai rezervētu vakariņas tumsā un viesnīcas istabu sev vēlamajā datumā. Tel. +37163480888, e-pasts info@amrita.lv

Piedāvājam iegādāties arī dāvanu kartes, lai ar šo piedāvājumu vari iepriecināt kādu citu, kas novērtēs piedzīvojumus, garšas baudījumus, oriģinalitāti un labi pavadītu laiku. Dāvanu kartes tiek nosūtītas elektroniski e-pastā pēc apmaksas saņemšanas.

Tiekamies tumsā 🙌