Svinības

Svinības

Kāzu svinības un gadadienas, bērnu ballītes, dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi un citi notikumi noteikti ir tik īpaši un nozīmīgi, lai izvēlētos restorānu "Oskars" ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai un pasākuma apkalpošanai. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs un aprīkojums un profesionāla viesmīļu un bārmeņu komanda, lai apkalpotu Jūsu svētkus gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Sazinieties ar mums, izstāstiet savu svinību ieceri, un priecāsimies izstāstīt, ko tieši varam piedāvāt. Jo svētki ir jāsvin!

Kāzu svinības

Kāzu svinības ir viens no skaistākiem notikumiem divu mīlošu cilvēku dzīvē un mēs patiesi priecājamies, ja varam parūpēties par kāzu svinību banketu apkalpošanu. Piedāvāsim gan ēdināšanas pakalpojumus, dzērienu bāru, apkalpošanas servisu, gan arī šampanieša piramīdas. Ik gadu apkalpojam vairāk kā 30 kāzu banketus gan mūsu telpās, gan izbraukumos klientu izvēlētā vietā Kurzemē. Bet, ja izvēlēsieties kāzu svinību banketu rīkot viesnīcas "Amrita" telpās, piedāvāsim īpašas atlaides jaunā pāra un viesu izmitināšanai četrzvaigžņu viesnīcā "Amrita".

Svinības

Vienalga, vai plānojat uzņēmuma klientu vai darbinieku pasākumus, vai atzīmēt kādu privātu īpašu svētku dienu, noteikti ir vērts uzzināt, ko piedāvā viesnīca "Amrita" un restorāns "Oskars". Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze banketu apkalpošanā gan viesnīcas "Amrita" telpās, gan ārpus - klienta izvēlētā vietā. Piedāvāsim ēdināšanas pakalpojumus, dzērienus un apkalpošanas servisu.
Un, lai svētki sagādātu vēl vairāk prieka, pasākuma viesiem tiks nodrošinātas īpašas atlaides viesnīcas istabām pasākuma norises dienā.

Bērnu ballītes

Ja Tavai atvasei tuvojas svētku diena, bet mājās negribas uzņemt bērnu bariņu, piedāvāsim kādu no viesnīcas "Amrita" telpām bērnu ballītei. Mazākās zāles būs piemērotas mazākām tematiskām ballītēm, bet Jēkaba hallē bērnu ballītēm ir pat uzstādītas lielas piepūšamās atrakcijas! Un, protams, piedāvāsim īpaši bērnu ballītēm piemērotas uzkodas, ēdienus un dzērienus.