Viesu istabas

Viesu istabas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un pasaulē saistībā ar COVID-19, viesnīcā ir ieviesti pastiprināti drošības pasākumi pamatojoties uz Ministru Kabineta noteikumiem un saskaņā ar Pasaules veselības centra un SPKC norādājumiem.

Viesnīcas “Amrita” veselības un drošības pasākumi ir izstrādāti, lai apkarotu plašu vīrusu spektru un tie ietver visas pamatprasības, sākot no roku mazgāšanas, pareizas higiēnas un tīrīšanas līdzekļu izvēles līdz viesu istabu un koplietošanas telpu tīrīšanas un vēdināšanas procedūrām. Papildus tam, veicam sekojošus drošības pasākumus:

  • Viss viesnīcas un restorāna personāls ir ar sadarbspējīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem.
  • Nodrošinām darbinieku informētību, apmācības: Viesnīcas personālam un viņu pašu veselībai, drošībai un informētībai ir būtiska nozīme, lai efektīvi nodrošinātu drošības pasākumus.
  • Nodrošinām drošu darba vidi: Darbinieki ar jebkāda veida slimības simptomiem  tiek atstādināti no darba saskaņā ar MK noteikumiem un SPKC rekomendācijām.
  • Piemērotu tīrīšanas līdzekļu izvēle, dezinfekcija: viesnīcas visās zonās, ieskaitot viesu istabas un publiskās telpas, tiek izmantoti tīrīšanas līdzekļi, kas ir efektīvi pret vīrusiem un ko iesaka SPKC. Esam palielinājuši vēdināšanas, tīrīšanas un dezinfekcijas biežumu sabiedriskajās telpās, galveno uzmanību pievēršot pie letēm reģistratūrā, liftiem un liftu pogām, durvju rokturiem, publiskajām vannas istabām.

Paldies, ka uzticaties mums un paliekat ar un pie mums – Jūsu uzticība mums patiešām daudz nozīmē. Mēs, savukārt, darām visu iespējamo, lai mūsu viesu viesnīcas “Amrita” apmeklējums būtu pēc iespējas labāks un drošāks. Kā vienmēr.


Visas viesu istabas ir pilnībā renovētas un aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai viesnīcas viesi justos labi un izbaudītu četrzvaigžņu viesnīcas komfortu un priekšrocības. Interesanti gaismas un dizaina risinājumi, īpaši komfortablas gultas, pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles un papildaprīkojuma iespējas istabās ir tas, ko viesi īpaši novērtē uzturoties viesnīcā “Amrita”. Papildus viesnīcas “Amrita” viesiem tiek nodrošināta plaša privāta maksas autostāvvieta viesnīcas pagalmā, atlaide restorāna “Oskars” vai “Bruno” bāra rēķinam un bagātīgas viesnīcas bufetes brokastis.


No 2022.gada februāra viesnīcas privātai autostāvvietai viesnīcas pagalmā tiek piemērots sekojošs cenrādis:

Nesezonā no oktobra līdz aprīlim – 3,50 EUR/nakti;

Sezonā no maija līdz septembrim – 5.00 EUR/nakti.

Viesi var izmantot arī publisko bezmaksas autostāvvietu pirms iebraukšanas viesnīcas teritorijā.

SUPERIOR istaba

180x200cm gulta vai divas 90x200cm gultas
1 izvelkama vienvietīgā sofa
ar dušu
20 m2

JUNIOR SUITE istaba

180x200 cm vai divas 90x200 cm gultas
divvietīga izvelkama sofa; bērnu gultiņa
ar dušu un vannu
35 m2

SUITE istaba

180x200 cm vai divas 90x200 cm gultas
Vienvietīga izvelkama sofa; Divvietīga izvelkama sofa; Papildus gulta; Bērnu gultiņa
ar dušu vai vannu
45-50 m2

APARTMENT SUITE istaba

180x200 cm vai divas 90x200 cm gultas
Vienvietīga izvelkama sofa; Divvietīga izvelkama sofa; Papuldus gulta; Bērnu gultiņa.
ar vannu
50 m2